CNC gravírování a řezání

jedná se o přesné rytí na CNC strojích za pomocí speciálních gravírovacích fréz, které odebírají tenké vrstvy z obráběného materiálu. Lze popisovat jak ploché materiály tak i částečně zaoblené tvary. Takto vyrobený popis je trvanlivý a nesmazatelný. Kontrastu je docíleno buď samotným 3D efektem, dodatečným vyplněním barvou, nebo kontrastem samotného materiálu (dvouvrstvý plast).

Řezání

při řezání nedochází k tepelným změnám v materiálu. Počítačem řízená frézka dokáže zpracovat téměř jakýkoli deskový materiál. Výhodou jsou rychlé a přesné dělení materiálu, tvarové úpravy (rádius, …), drážkování, vrtání. To vše s velmi vysokou přesností.

zpracováváme :

  • dvouvrstvé plasty – imitace kovů (zlatá , stříbrná, případně standardní barvy) vhodné pro výrobu orientačních a informačních systémů, označení ventilů a zařízení
  • plexisklo – pro výrobu prosvětlovaných LED panelů, v kombinaci s potiskem velmi efektní pro reklamu i domácí použití (prosvětlení interiérů, fotografií, ...)
  • kovy (nerez, hliník, mosaz … )– 3D efekt odstraněním většího množství materiálu (plakety, pamětní cedule, ... )
  • dřevo - ornamenty, reliéfy, erby, znaky, pamětní desky, … možnost následné další povrchové úpravy (moření, .. .)

Technologické vybavení nám umožňuje vyrobit Vám velmi rychle kusové zakázky (dárky na poslední chvíli), tak i velké opakující se série.

Gravírované štítky Gravírované štítky Gravírované štítky

© 2000 - 2015 Grafiko, s.r.o., všechna práva vyhrazena.