Výrobní štítky

Díky našim technologiím můžeme pro Vás zhotovit výrobní štítky jak ve velkých sériích, tak i co kus, to originál. Kovové a plastové štítky lze navíc dále zpracovat do požadovaného tvaru. Případně opatřit otvory pro uchycení nebo samolepící vrstvou pro jednoduchou aplikaci.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám podle místa použití rádi doporučíme vhodný podkladový materiál štítku i jeho technologické provedení.

Sortiment námi vyráběných výrobních štítků zahrnuje mimo jiné

  • Laserem gravírované štítky - používají se jak na barevné, tak i eloxované Al plechy, nerezové plechy, mosaz, případně termoreaktivní plasty. Základní údaje na výrobním štítku mohou být již od nás doplněny sériovým číslem, čárovým kódem, QR kódem, číslem zařízení … .

Ke zpracování zakázky nám stačí zaslat soubor ve kterém jsou uvedeny požadované proměnné hodnoty. Velikost takového štítku je omezena plochou 150x150mm.

Typické použití těchto štítků je pak trvanlivé označení strojů a výrobků, inventarizace hmotného majetku, označení technologických zařízení, … . Při výběru vhodného podkladového plechu je pak lze použít i v teplotně nebo chemicky náročných prostorech.

  • gravírované štítky - na jejich výrobu se používají speciální dvouvrstvé plasty, vhodné pro označení místností provozů a zařízení, ventilů, tyto jsou velmi trvanlivé a dobře čitelné. Lze je využít i pro firemní informační panely nebo orientační systémy.)
  • tištěné štítky – potiskujeme PVC samolepky, plasty hliníkové fólie al plechy, …

K potisku používáme technologie

  • sítotisku – kovové štítky pak zpravidla dvousložkovými odolnými barvami (vysoká odolnost proti mechanickému poškození), technologie je vhodná pro větší série štítků
  • digitálního tisku – plno barevný potisk UV barvami, na některých materiálech je pro zvýšenou mechanickou odolnost nutné tyto tisky opatřit laminační ochrannou vrstvou případně přelakovat

Úspěšně potiskujeme PVC a hliníkové samolepící fólie, PVC a PS plasty, hliníkové plechy, dřevo, sklo, keramiku, … . Většinu potiskovaných štítků lze dále tvarově zpracovávat dle požadavku zákazníka.

Výrobní štítky Výrobní štítkyy Výrobní automat

© 2000 - 2015 Grafiko, s.r.o., všechna práva vyhrazena.